Hyppää pääsisältöön

Yhteys

Yhteys

Ota meihin yhteyttä! Jos sinulla on kysyttävää tai haluat antaa palautetta, voit lähettää sähköpostia (osoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@ltu.fi) tai soittaa meille.

 

Yhteystiedot

LTU Group Oy
Härkähaankuja 3
01730 Vantaa

y-tunnus 3228761-6

Verkkolaskuosoite:
OVT-tunnus:
003732287616
operaattori: Pagero
välittäjän tunnus: 003723609900

LTU Asunnot Oy
Härkähaankuja 3
01730 Vantaa

y-tunnus 2340180-0

Verkkolaskuosoite:
OVT-tunnus:
003723401800
operaattori: Pagero
välittäjän tunnus: 003723609900

LTU Toimitilat Oy
Härkähaankuja 3
01730 Vantaa

y-tunnus 2873997-4

Verkkolaskuosoite:
003728739974
operaattori: Pagero
välittäjän tunnus: 003723609900

 

 

LTU Saneeraus Oy
Härkähaankuja 3
01730 Vantaa

y-tunnus 2940121-1

Verkkolaskuosoite:
003729401211
operaattori: Pagero
välittäjän tunnus: 003723609900

 

LTU Varsinais-Suomi Oy
Härkähaankuja 3
01730 Vantaa

y-tunnus 3191482-5

Verkkolaskuosoite:
003731914825
operaattori: Pagero
välittäjän tunnus: 003723609900

 
 
 

Henkilöstö

 

Jarno Gröhn
Toimitusjohtaja 
+358 50 502 6414

jarno.grohn@ltu.fi

Jani Ketoharju
Tuotantopäällikkö
+358 40 015 1983

jani.ketoharju@ltu.fi

Saara Loman
Talousvastaava

+358 44 767 0042

saara.loman@ltu.fi

Terhi Kurt
Kirjanpitäjä
+358 44 355 0555

terhi.kurt@ltu.fi

Jussi Tiilikainen
Resurssikoordinaattori
+358 40 014 7210

jussi.tiilikainen@ltu.fi

Henna Forsman
Tarjouslaskija
+358 50 911 0717

henna.forsman@ltu.fi

Eetu Simonen
Tarjouslaskija
+358 50 476 2160

eetu.simonen@ltu.fi

Joona Piironen
Tarjouslaskija
+358 50 599 4619

joona.piironen@ltu.fi

Jaana Korpisaukko
Tarjouslaskija
+358 40 017 3819

jaana.korpisaukko@ltu.fi

Liivi Siitan
Henkilöstösihteeri
+358 50 408 2778

liivi.siitan@ltu.fi

Veronika Kapralova
Henkilöstösihteeri
+358 40 015 2382

veronika.kapralova@ltu.fi

Sisu Siiskonen
Kalustovastaava
+358 45 269 0279

sisu.siiskonen@ltu.fi

 
 
Työnjohto
 

Santtu Puhakka
Työpäällikkö
+358 50 329 1501

santtu.puhakka@ltu.fi

Heigo Zagul
Työnjohtaja, Varsinais-Suomi 
+358 40 523 6432

heigo.zagul@ltu.fi

Antti Mikkola
Työnjohtaja, Varsinais-Suomi 
+358 40 015 2451 

antti.mikkola@ltu.fi

Thea Varik
Työnjohtaja
+358 50 357 8633

thea.varik@ltu.fi

Satu Rapp
Työnjohtaja
+358 50 470 8910

satu.rapp@ltu.fi

Raivo Randpere
Työnjohtaja
+358 50 563 3209

raivo.randpere@ltu.fi

Jenna Korkalo
Työnjohtaja
+358 50 331 8308

jenna.korkalo@ltu.fi

Ville Saarto
Työnjohtaja
+358 50 413 1168

ville.saarto@ltu.fi

Roosa Liukkonen
Työnjohtaja
+358 40 015 2272

roosa.liukkonen@ltu.fi

Mikko Suonpää
Työnjohtaja
+358 40 011 4856

mikko.suonpaa@ltu.fi

Niko Nousiainen
Työnjohtaja
+358 40 015 2471

niko.nousiainen@ltu.fi

Toni Korpela
Työnjohtaja
+358 40 014 9280

toni.korpela@ltu.fi

Susanna Jaatinen
Työnjohtaja
+358 40 013 7592

susanna.jaatinen@ltu.fi

Karoline-Carmen Anton
Työnjohtajaharjoittelija
+358 40 015 2685

karoline.anton@ltu.fi