Hyppää pääsisältöön

Yhteys

Yhteys

Ota meihin yhteyttä! Jos sinulla on kysyttävää tai haluat antaa palautetta, voit lähettää sähköpostia (osoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@ltu.fi) tai soittaa meille.

 

Yhteystiedot

LTU Group Oy
Härkähaankuja 3
01730 Vantaa

y-tunnus 2208204-3

Verkkolaskuosoite:
OVT-tunnus:
003722082043
operaattori: Pagero
välittäjän tunnus: 003723609900

 

LTU Asunnot Oy
Härkähaankuja 3
01730 Vantaa

y-tunnus 2340180-0

Verkkolaskuosoite:
OVT-tunnus:
003723401800
operaattori: Pagero
välittäjän tunnus: 003723609900

LTU Toimitilat Oy
Härkähaankuja 3
01730 Vantaa

y-tunnus 2873997-4

Verkkolaskuosoite:
003728739974
operaattori: Pagero
välittäjän tunnus: 003723609900

 

 

LTU Saneeraus Oy
Härkähaankuja 3
01730 Vantaa

y-tunnus 2940121-1

Verkkolaskuosoite:
003729401211
operaattori: Pagero
välittäjän tunnus: 003723609900

 

LTU Varsinais-Suomi Oy
Härkähaankuja 3
01730 Vantaa

y-tunnus 3191482-5

Verkkolaskuosoite:
003731914825
operaattori: Pagero
välittäjän tunnus: 003723609900

 
 
 

Henkilöstö

 

Malik Bentaieb
Konsernijohtaja
+358 44 751 6020

malik.bentaieb@ltu.fi

Tom Helenius
Toimitusjohtaja LTU Asunnot Oy
+358 50 560 5029

tom.helenius@ltu.fi

Heidi Bentaieb
Talousvastaava
+358 44 751 6021

heidi.bentaieb@ltu.fi

Saara Loman
Kirjanpitäjä

+358 44 767 0042

saara.loman@ltu.fi

Henna Forsman
Tarjouslaskija
+358 50 911 0717

henna.forsman@ltu.fi

Eetu Simonen
Tarjouslaskija
+358 50 476 2160

eetu.simonen@ltu.fi

Joona Piironen
Tarjouslaskija
+358 50 599 4619

joona.piironen@ltu.fi

Liivi Siitan
Henkilöstösihteeri
+358 50 408 2778

liivi.siitan@ltu.fi

Tanja Karonen
Kehitysjohtaja

+358 50 572 4752

tanja.karonen@ltu.fi

Lasse Uusitalo
Tuotantopäällikkö, Varsinais-Suomi

+358 50 038 7044

lasse.uusitalo@ltu.fi

Marija Kiiranen
Henkilöstösihteeri
+358 50 410 9991

marija.kiiranen@ltu.fi

 
 
Työnjohto
 

Jarno Gröhn
Operatiivinen johtaja
+358 50 502 6414

jarno.grohn@ltu.fi

Jenna Koski
Tuotantopäällikkö, Asunnot
+358 50 420 7700

jenna.koski@ltu.fi

Mikko Vaittinen
Tuotantopäällikkö, Saneeraus
+358 50 539 4898

mikko.vaittinen@ltu.fi

Heigo Zagul
Työnjohtaja, Varsinais-Suomi 
+358 40 523 6432

heigo.zagul@ltu.fi

Santtu Puhakka
Työnjohtaja
+358 50 329 1501

santtu.puhakka@ltu.fi

Thea Varik
Työnjohtaja
+358 50 357 8633

thea.varik@ltu.fi

Satu Rapp
Työnjohtaja
+358 50 470 8910

satu.rapp@ltu.fi

Raivo Randpere
Työnjohtaja
+358 50 563 3209

raivo.randpere@ltu.fi

Riikka Hyytinen
Työnjohtaja
+358 50 533 8608

riikka.hyytinen@ltu.fi

Jenna Korkalo
Työnjohtaja
+358 50 331 8308

jenna.korkalo@ltu.fi

 

Timo Kuismin
Työnjohtaja
+358 50 473 0930

timo.kuismin@ltu.fi

Joanna Nieminen
Työnjohtoharjoittelija
+358 50 431 9968

joanna.nieminen@ltu.fi

Karoline-Carmen Anton
Työnjohtoharjoittelija
+358 50 575 9200

karoline-carmen.anton@ltu.fi